Inspekcja TV

Zajmujemy się inspekcją telewizyjną przy zastosowaniu kamery cyfrowej austriackiej firmy IPEK. Mamy możliwość filmowania rurociągów o średnicy od 160 mm do 800 mm. Inspekcję TV wykonujemy w kanałach bez względu na ich przekrój tj. kołowych, prostokątnych itp. oraz bez względu na materiał, z którego zostały wykonane tj. kamionka, beton, stal, tworzywa sztuczne itp.; rurociągach bez względu na ich przeznaczenie tj. ściekach ogólnospławnych, ciepłociągach, gazociągach, instalacjach i sieciach przemysłowych, wodociągach itp.

Do rozpoczęcia inspekcji niezbędne jest dostarczenie przez zlecającego inwentaryzacji geodezyjnej lub wycinka mapy badanego odcinka oraz oczyszczenie kanału z zamuleń i kamieni oraz innych przeszkód, które mogą uniemożliwić przemieszczanie się kamery. Sprzęt nasz zasilany jest przez zestaw wysokopojemnych baterii żelowych dzięki czemu jest bezgłośny, co umożliwia pracę również w godzinach nocnych.

Cena za 1 metr inspekcji telewizyjnej jest uzależniona od tego czy jest to sieć nowo wybudowana czy eksploatowana oraz od stanu technicznego eksploatowanych przewodów rurowych. Po zakończonej inspekcji klient otrzymuje nagraną płytę CD lub DVD zawierającą opis stanu technicznego wraz z pomiarem spadków przeglądanych rurociągów, kolorowe zdjęcia miejsc szczególnych, raport pisemno-graficzny i ocenę eksploatacyjną.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, szczegółowych informacji na temat zasad współpracy udzielają pracownicy Oddziału Inżynierii Bezwykopowej, tel. 0 515 201 170, fax: 075 77 84 558.


  Certyfikaty ISO Wersja polska English version Deutsch version mapa serwisu
© 2007 EGBUD Sp. z o.o.
Aktualizacja: 05.02.2008 
    PBGiE "EGBUD" Sp. z o.o.      ul. Mł. Energetyków 3    59-916 Bogatynia    tel. 075-77-32-406    fax. 075-77-84-558    e-mail: egbud@egbud.pl